Kontakt do Rady Dzielnicy Zaspa Rozstaje

Siedziba Rady Dzielnicy:

 

Zespół Szkoł Ogólnokształcących nr. 8 im. Jana Pawła II

ul. Janusza Meissnera 9. pok nr 2

80-462 Gdańsk

 

e-mail: kontakt@zaspa-rozstaje.pl

www.zaspa-rozstaje.pl

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy
- Piotr Skiba - p.skiba@zaspa-rozstaje.pl

 

Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy
- Wojciech Rolczyński - w.rolczynski@zaspa-rozstaje.pl

 

Członek Zarządu

- Jolanta Gałęziowska–Modzelewskaj.g-modzelewska@zaspa-rozstaje.pl

- Marcin Makowski - m.makowski@zaspa-rozstaje.pl

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy
- Ryszard Balewski - r.balewski@zaspa-rozstaje.pl

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy
- Zofia Marcinkowskaz.marcinkowska@zaspa-rozstaje.pl

 

Pozostali Radni Dzielnicy

- Włodzimierz Amerski - w.amerski@zaspa-rozstaje.pl

- Małgorzata Cieśniewska - m.ciesniewska@zaspa-rozstaje.pl

- Bożena Denergowska - b.derengowska@zaspa-rozstaje.pl

- Zbigniew Guziński - z.guzinski@zaspa-rozstaje.pl

- Anna Jakuszyk - a.jakuszyk@zaspa-rozstaje.pl

- Halina Moskwa - h.moskwa@zaspa-rozstaje.pl

- Stanisława Nowińska - s.nowinski@zaspa-rozstaje.pl

- Jakub Puszkarski - j.puszkarski@zaspa-rozstaje.pl

- Roman Sikorowski - r.sikorowski@zaspa-rozstaje.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko / Nazwa
Twój e-mail
Wiadomość
Załącznik
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

Kontakt do Radnych

Dyżury Radnych

Zespół Szkoła Ogólnokształcących nr. 8 im. Jana Pawła II

ul. Janusza Meissnera 9

80-462 Gdańsk

 

Wykonanie strony: W.R

Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje

kontakt

WSPIERA NAS: