Kontakt do Rady Dzielnicy Zaspa Rozstaje

Siedziba Rady Dzielnicy:

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II

ul. Janusza Meissnera 9. pok nr 2

80-462 Gdańsk

 

e-mail: kontakt@zaspa-rozstaje.pl

www.zaspa-rozstaje.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko / Nazwa
Twój e-mail
Wiadomość
Załącznik
Zaznacz przed wysłaniem (antyspam)
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy

Kontakt do Radnych

Dyżury Radnych

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy


- Piotr Skiba - p.skiba@zaspa-rozstaje.pl

 

 

Zastępca Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy


- Wojciech Rolczyński - w.rolczynski@zaspa-rozstaje.pl

 

 

Członkowie Zarządu

 

- Jolanta Gałęziowska–Modzelewska - jolanta.w@gmail.com

- Anna Jakuszyk - a.jakuszyk@zaspa-rozstaje.pl

 

 

Przewodniczący Rady Dzielnicy


- Jakub Puszkarski - j.puszkarski@zaspa-rozstaje.pl

 

 

Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy


- Zofia Marcinkowskazosiamarcinko@wp.pl

 

 

Pozostali Radni Dzielnicy

 

- Wiesława Bębenek - wiesia53warszawska@gmail.com

- Bożena Denergowska - bozena.d4@op.pl

- Zbigniew Guziński - z.guzinski@zaspa-rozstaje.pl

- Magdalena Hirsz - m.hirsz@zaspa-rozstaje.pl

- Jarosław Jasiel - j.jasiel@zaspa-rozstaje.pl

- Łukasz Korkosz - lukaszkorkosz@o2.pl

- Halina Moskwa - h.moskwa@zaspa-rozstaje.pl

- Roman Sikorowski - r.sikorowski@zaspa-rozstaje.pl

- Szymon Stachowiak - sz.stachowiak@zaspa-rozstaje.pl

Zajęcia sportowe

ZOBACZ!

Zespół Szkoła Ogólnokształcących nr. 8

Pokój nr 2

ul. Janusza Meissnera 9

80-462 Gdańsk

Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje

kontakt

WSPIERA NAS:

    Email:

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera