Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

    Email:

WSPIERAJĄ NAS:

kontakt

Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje

Zespół Szkoła Ogólnokształcących nr. 8

Pokój nr 2

ul. Janusza Meissnera 9

80-462 Gdańsk

Zajęcia sportowe

Powrót

01 czerwca 2018

Straszeni wieczorną burzą nie daliśmy się pogodzie. Dzień przywitał nas pięknym słońcem i wysoka temperaturą. Od rana jak mrówki uwijaliśmy się przy szykowaniu Festynu Rodzinnego przy ZSO8 na Rozstajach.

 

Zabawa zaczęła się o 10:00. Grill już gorący, można wrzucać kiełbaski. Na dzieci i całe rodziny czekało mnóstwo atrakcji. Kilkunastu animatorów bawiło się z najmłodszymi, było rysowanie kredą, malowanie, hulajnoga, rowerek trójkołowy, kolorowanki, tunele, piłka, zabawy z piłkami, woreczkami, szarfami, pokaz tańca, także Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje przygotowała stoisko mocno oblegane przez najmłodszych miłośników sztuki zdobienia babeczek i ciastek. Każdy mógł skorzystać z pomocy prawnej przygotowanej przez OIRP Gdańsk, można było zbadać ciśnienie i uzyskać porad u pań pielęgniarek z Centum Medycznego Falck. Również można było poćwiczyć reanimację na fantomie. Każdy mógł podzielić się ubraniami z najbiedniejszymi. Również dla wszystkich były przygotowane kiełbaski, drożdżówki oraz całe mnóstwo owoców.

Gościem specjalnym , był Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, który został obdarowany udekorowaną babeczką. Wygłosił krótkie przemówienie i obejrzał pokaz taneczny.

 

Atrakcji było co niemiara a pogoda do końca dopisała. Bawiliśmy się naprawdę doskonale przy muzyce na żywo w wykonaniu uczniów z XIV LO. Mimo imprezy sportowej po drugiej stronie ulicy, frekwencja była bardzo wysoka i w bardzo doskonałych humorach.

 

ZASPA-ONLINE.PL

 

Tak się bawiliśmy!