Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

    Email:

WSPIERAJĄ NAS:

kontakt

Rada Dzielnicy Zaspa Rozstaje

Zespół Szkoła Ogólnokształcących nr. 8

Pokój nr 2

ul. Janusza Meissnera 9

80-462 Gdańsk

Zajęcia sportowe

Wybrana Radna

Wybrany Radny

Wybrany Radny

Wybrany Radny

Wybrany Radny

Wybrany Radny

Wybrana Radna

Wybrana Radna

Wybrany Radny

Wybrany Radny

Wybrana Radna

Wybrana Radna

Wybrany Radny

Wybrana Radna

Wybrana Radna

Gdańszczanin, radca prawny, nauczyciel akademicki. Ukończyłem wyższe studia prawnicze w Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie wraz z grupą prawników prowadzę Fundację Teneo, gdzie jednym z filarów jest bezpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Gdańska, a także edukacja prawna seniorów (www.teneo.org.pl). Prowadzę zajęcia edukacyjne z zakresu prawa we współpracy z innymi podmiotami i organizacjami pozarządowymi. W 2018 roku we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Rozstaje” zorganizowałem warsztaty dla mieszkańców Dzielnicy Zaspa-Rozstaje. Jestem Koordynatorem programu edukacyjnego „Niebieski Parasol Radcy Prawnego OIRP Gdańsk” w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Naukowo zajmuje się prawem i gospodarką morską. Jestem Członkiem Prezydium Komisji Prawa Morskiego Polskiej Akademii Nauk. Prowadzę zajęcia i wykładam na kilku trójmiejskich uczelniach. Zapraszam do kontaktu: FB: Kuba Puszkarski, E-mail: j.puszkarski@zaspa-rozstaje.pl, Twitter: @PuszkarskiJakub

Nazywam się Szymon Stachowiak, mam 19 lat i mieszkam na ul. Meissnera 11. Interesuje się historią i sportem, głównie siatkówką. Lubię działać społecznie, a na swoim koncie mam współpracę z takimi instytucjami jak: Polska Akcja Humanitarna, Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska, Instytut Debaty Publicznej ,Schronisko „Promyk”.
Mieszkanka ul. Meissnera, z wykształcenia farmaceutka, obecnie na urlopie macierzyński oddaje się opiece nad synem.
Inicjator powołania Rady Dzielnicy Zaspa Rozstaje, Przewodniczący Zarządu Dzielnicy w kadencji od XI 2017 do I 2019, magister Politologii i Nauk Społecznych UG, absolwent Liceum Muzycznego w Gdańsku, Radny Miasta Gdańska w latach 2006-2014, dyrektor Biura Zarządu Reg. Pomorskiego PO. Mieszkaniec Zaspy od 1975 roku, na Rozstajach mieszka od 2012 roku. Mąż Ani i tata prawie 2 letniego Leosia.

Mieszkam przy ul.Burzyńskiego, aktualnie jestem zastępcą Przewodniczącego  Rady Dzielnicy. Cele, które postawiliśmy sobie w poprzedniej kadencji to: naprawa kładki  lub  budowa windy, doprowadzenie  do finału zabudowy działki 110/15  oraz kształt zabudowy działek 111 i 112  przy udziale Biura Rozwoju Gdańska i Państwa decyzjach. Proszę zatem o Państwa głos w niedzielnych wyborach  24 marca 2019r. bowiem wyższa frekwencja  na wyborach pozwoli na otrzymanie większego  budżetu dla dzielnicy Gdańsk Zaspa-Rozstaje

Dzień dobry. Nazywam się Anna Jakuszyk i jestem 23 letnią studentką V roku kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Gdańskim.

Od dziecka mieszkam na Zaspie Rozstaje, na osiedlu LWSM „ZASPA”. Moja praca licencjacka poruszała problem zagospodarowania przestrzennego naszej dzielnicy. Niezwykle bliskie mojemu sercu są wszelkie problemy, z którymi mieszkańcy naszej dzielnicy muszą borykać się na co dzień. Doświadczenie w pracy radnego dzielnicy zdobyłam podczas poprzedniej kadencji naszej rady. Jestem niezależną kandydatką.

Zachęcam do głosowania na moją osobę, obiecuję pełne zaangażowanie i pracę na rzecz naszej wspaniałej dzielnicy! 24 marca wybierz numer 7!

18

Wiśniewski Stanisław Kazimierz, wiek: 69, organizacja popierająca: niezależny

17

Stachowiak Szymon Kacper, wiek: 19, organizacja popierająca: niezależny

16

Skiba Piotr Andrzej, wiek: 45, organizacja popierająca: niezależny

15

Sikorowski Roman Wojciech, wiek: 71, organizacja popierająca: niezależny

13

Puszkarski Jakub, wiek: 29, organizacja popierająca: Stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska

12

Moskwa Halina, wiek: 66, organizacja popierająca: niezależny

11

Marcinkowska Zofia Maria, wiek: 72, organizacja popierająca: niezależny

10

Korkosz Łukasz, wiek: 33, organizacja popierająca: Stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska

9

Kierat Adam, wiek: 52, organizacja popierająca: niezależny

8

Jasiel Jarosław Piotr, wiek: 38, organizacja popierająca: niezależny

7

Jakuszyk Anna Matylda, wiek: 23, organizacja popierająca: niezależny

6

Hirsz Magdalena Maria, wiek: 33, organizacja popierająca: niezależny

Magister logistyki przedsiębiorstw i obecny Wiceprzewodniczący Zarządu Dzielnicy Zaspa Rozstaje. Organizator zajęć rekreacyjnych dla mieszkańców naszej dzielnicy, trener i działacz Klubu Sportowego ROZSTAJE GDAŃSK, inicjator akcji „Koperta Życia” na terenie dzielnicy Zaspa Rozstaje, autor opracowania „Zagospodarowanie rekreacyjne gdańskiej Zaspy i projekt jej rozwoju”.

Od lat jestem człowiekiem związany ze sportem, kiedyś czynnym zawodnikiem wielu dyscyplin a obecnie działaczem i organizatorem czasu wolnego. Na terenie naszej dzielnicy chciałbym aktywizować mieszkańców. Czas przeznaczany na rekreację jest bardzo ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia. W poprzedniej kadencji Rady Dzielnicy miałem przyjemność być Wiceprzewodniczącym Zarządu Dzielnicy, i aktywnie brać udział we wszystkich przedsięwzięciach jakie organizowała rada.

14

Rolczyński Wojciech, wiek: 31, organizacja popierająca: niezależny

Emerytowany inżynier mechanik, lat 69, mieszkaniec Zaspy od 1980 roku, mąż Grażyny,ojciec 3 dzieci, pięciokrotny, dziadek, Bardzo pogodny i lubiany kolega i znajomy

5

Guziński Zbigniew Stanisław, wiek: 69, organizacja popierająca: niezależny

Radna dzielnicy, członek zarządu w pierwszej kadencji. Mieszkanka ulicy Żwirki i Wigury. Pełna zapału i chęci do działania. Otwarta na nowe wyzwania. Aby nasza dzielnica była jeszcze ładniejsza. Aby nowe inwestycje sprzyjały nam - sąsiadom. Żeby najmłodsi mieli swoją przestrzeń, a błoto nie stawało nam na drodze. Prywatnie pracująca na pełen etat mama dwóch synów. Najważniejsze dla mnie jest przyjazne miejsce do ich aktywnego rozwoju. Z Zaspą na co dzień na Facebooku: zaspa-online.pl Proszę o Państwa głosy.

4

Gałęziowska-Modzelewska Jolanta, wiek: 33, organizacja popierająca: niezależny

3

Derengowska Bożena Anna, wiek: 65, organizacja popierająca: Stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska

2

Bębenek Wiesława Anna, wiek: 65, organizacja popierająca: niezależny

1

Amerski Włodzimierz Piotr, wiek: 70, organizacja popierająca: niezależny

KANDYDACI DO RADY DZIELNICY

WYBORY - 24.03.2019r.

(informacje od kandydatów którzy przesłali nam informacje)

Wybory 2019